O nas

Jesteśmy agencją konsultingową specjalizującą się w rozwoju stosunków międzynarodowych w różnych obszarach biznesu.XO logo

Nasza firma ma wielkie możliwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy różnymi krajami. Wśród największych możliwości możemy wymienić Polskę, Niemcy, Rosję, Chiny, Belgię, Kazachstan, Włochy, a także USA i Madagaskar. Współpracujemy bezpośrednio zarówno ze środowiskiem biznesu, jak i Izbami Handlowymi w danych krajach, a także organami władz.

Bardzo dynamicznie rozwijamy nasze kontakty biznesowe na rynkach wschodnich i krajach Unii Europejskiej.

W trosce o zapewnienie naszym partnerom biznesowym pomocy prawnej na wysokim poziomie dysponujemy kadrą wykwalifikowanych ekspertów z dziedziny prawa międzynarodowego.

Szukamy i skutecznie znajdujemy nabywców i sprzedawców towarów i usług z różnych branż. Pozyskujemy inwestorów dla dużych projektów. Pomagamy rozwiązywać sprawy dotyczące nabywania gruntów i nieruchomości.

Z naszą pomocą zdobędą Państwo informacje o interesujących Państwa branżach, rzetelną analizę szans i zagrożeń swojego biznesu. Dzięki szerokiej sieci kontaktów na Wschodzie jesteśmy w stanie wyszukać dla Państwa odpowiednich partnerów, kompleksowo zorganizować spotkania biznesowe, pośredniczyć we wzajemnych kontaktach, reprezentować Państwa interesy.

Umożliwimy Państwu skuteczne zaistnienie na rynkach krajów Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu. Mamy również możliwość znalezienia konkretnego towaru z rynków wschodnich pod konkretne Państwa zamówienie.

Pomagamy przedsiębiorstwom i organizacjom w osiąganiu ich celów biznesowych wierząc, że komunikacja jest jednym z najważniejszych instrumentów nowoczesnego zarządzania.

Oferujemy pełen wachlarz usług w zakresie komunikacji zintegrowanej – od Public Relations po działania marketingowe i social media.

Organizujemy kampanie reklamowe w wybranych regionach oraz te skierowane na rynki globalne.

Ponadto mamy Usługi hotelowe (Oliwa Park apartments) oraz fotograficzne (XO foto).